The GazettE

Milujme J-rock n-n

Photobucket - Video and Image Hosting
Mew Mew Power recenze

21. února 2008 v 6:29 |  Animew
Zoey Hanson je obyčejná puberťačka zamilovaná do svého kamaráda Marka. Jednoho dne do ní Elliot a jeho kamarád Wesley vpraví DNA divoké kočky a řeknou jí, že byla vybrána na záchranu světa před Cyniklony - mimozemšťany z vesmíru, jejihž planeta byla zničena a tak hledají náhradu a vybrali si právě Zemi. Nebude na to však sama a jako pomocníka dostane malý růžový lítající počítač MiniMew a ještě 4 další holky, které ale sama musí najít. Taky začne pracovat v kočičí kavárně, která je jejich základnou, jako servírka. U Zoey se bude projevovat ryze kočičí chování (vrhne se na rybu...), které jí bude přivádět do malérů. Bude muset najít zbývající 4 holky a bojovat s Cyniklony a jejich Dravčíky - proměněnými zvířaty (později i lidmi). První se z jejích spolubojovnic objeví nafoukaná a pyšná Corina, tichá šprtka Bridgett, rozpustilá a veselá Kikki a nakonec nejstarší Renné. Jako první z Cyniklonů se na scéně objeví Dren a potom se k němu přidají Tarb a Sardon. Jejich šéfem je tajemný Deep Blue. Holky bojují a bojují s čím dál tvrdošíjnějšími protivníky a neminou je ani roztžky mezi sebou.
Kdo je Deep Blue? Jak vznikl projekt na spojení lidské a zvířecí DNA? Kdo ho vymyslel a započal s ním? Začne Zoey chodit s Markem? A co Dren, který je do ní opravdu zabouchlí? Kdo je Modrý rytíř, který vždy Zoey pomůže, když je v pořádném průšvihu? Bude tajemství Kočičího týmu prozrazeno?
Tak abyste to zjistili, musíte se podívat na tohle 52-dílné anime. Je to hodně o přátelství, lásce, objetavosti a podobně. Je to už hodně dlouho co jsem toto anime viděla, takže se v recenzi mohou objevit jisté nepřesnosti. Je spíš pro holky a spíš ty mladší.
Mew Mew Team3
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Zanech po sobě stopy

Cwak XD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama