The GazettE

Milujme J-rock n-n

Photobucket - Video and Image Hosting
Animew

Tokio mew

21. února 2008 v 16:05
(opening na youtube) Tokio Mew :Klíííííííííík

Akasaka-san (Wesley)

21. února 2008 v 16:02
Jméno: Akasaka-san
Jméno anglicky: Wesley
Zbraně: -----
Útoky: -----
Miluje: Rey
Ho miluje: Rey
Parťáci: Shirogane
Akasaka je správce mew cukrárny a je taky číšník.Má dlouhé vlasy a je moc milý a inteligentní.Má červený sporťák a rád vyrábí dorty. Jednou za ním přišla Ichigo jestli by jí pomohl s čokoládou a on jí pomohl a společně spolu první vytvořili neidentifikovatelný tvar a až potom srdíčko :) Se Shiroganem kamarádí už od dětství a společně vedou tajnou základnu- mew cukrárnu.

Aoyama (Mark)

21. února 2008 v 16:01
Jméno: Aoyama
Jméno anglicky: Mark
Zbraně: Meč,jako modrý rytíř
Útoky: asi ten meč
Miluje: Ichigo
Ho miluje: Ichigo a všechny holky ze školy
Parťáci: Pokud se to bere tak mew mew
Aoyama je kluk co chodí s Ichigo,je strašně milej a i chápe ,že nemá moc času. Všechny holky ho milujou,ale on jepořád věrný Ichigo.Je Modrý rytíř ten co pořád tahá Ichigo z malérů.Když se to Ichigo dozvěděla,začal pracovat v mew cukrárně a všechny holky se do něj mohly zbláznit :) V posledních epizodách se do něj převtělí Deep Blue ale zachrání ho láska Ichigo.A nakonec obrázky:obrázek 1: Aoyama,obrázek 2: stále Aoyama akorát je zrovne Modrý rytíř,obraázek 3: Deep blue - teď se do něj převtělil šéf cynyklonů.

Cyklon Pai ( Cyniklon Sardon)

21. února 2008 v 16:00
Jméno: Cyniklon Pai
Jméno anglicky:Cyniklon Sardon
Zbraně: takový jakoby štít ve tvaru srdce
Útoky: Vzdušný vichr,Vzdušné torpédo,Foukanec ledového vichru
Miluje: asi Lettuce
Ho miluje: taky asi Lettuce
Parťáci: Kisshu a Taruto
Cyniklon Pai se oběvil společně s Tarutem v epizodě 13.Je ze všech Cyniklonů nejrozumější a nejvíc seriózní.Je to taky týmový hráč je taky děsně chytrej a dělá si o lidech záznamy,zavedl taky mezi Kisshu a Taruta a něj systém kámen nůžky papír.Jinak měli s ostatními Cyniklony zničit Ichigo a mew mew tým.Ale selhali,a tak to už Deep nevydejchal(tu jejich neschopnost) a chtěl úplně všechny zničit.No a Pai to nechápal,dyž mu Taruto řek že už nechce bojovat,tak ho zabil,kvůli tomu že všechny Cyniklony zradil.Pak ale pochopil ,že měl Taruto pravdu a tak,dyž na ně Deep zaútočil plnou silou zvětšil a naklonoval svou zbraň(zdvojnásobil)a tak mew mew tým zaštítil a sám na tu ohromnou sílu zaútočil a schytal to. Pak se ale díky Ichigo znova probral jako ostatní :)

Cyklon Taturo (Cyniklon Tarb)

21. února 2008 v 15:59
Jméno: Cyniklon Taruto
Jméno anglicky: Cyniklon Tarb
Zbraně: Ty dvě kuličky spojený šňůrkou :P
Útoky: No ňák tím útočí,Dravčíci
Miluje: Pudding
Ho miluje: Pudding
Parťáci: Kisshu a Pai
Tak Taruto je cyniklon,přišel společně s Paiem. Je nejslabší cyniklon a celkem ho štve,že dělá vždycky všechnu práci a Kisshu s Paiem se flákají. První se hádali s Puddingem ale pak spolu uvízli pod zemí a Pudding mu dala bonbón. Pak si uvědomil,že se mu Pudding líbí. Vdíle 51 se rozhodne chránit Ichigo před Paiem a ten ho zabije. Ale nakonec to přežije :)

Cyniklon Kisshu (Cyniklon Dren)

21. února 2008 v 15:57
¨ Jméno: Cyniklon Kisshu
Jméno anglicky: Cyniklon Dren
Zbraně: Dvě dýky
Útoky: Různě se bije těma dýkama,Dravčíci
Miluje: Ichigo
Ho miluje: Corina
Parťáci: Taruto a Pai
Takže Kisshu je normální cyniklon,který přišel dobít naši planetu. Je na naší planetě mnohem dýl než jeho parťáci Taruto a Pai, přesto nezná pár věcí jako třeba kámen,nůžky papír :))) Poprvé se s ním setkáváme v epizodě 3 , kdy vyděsí Ichigo, představí se jí a rovnou jí dá pusu. Kisshu se Ichigo moc líbí , ale Ichigo chodí s Aoyamou.Kisshu se líbí Corině ale ta ho vůbec nezajímá.Zemře v episodě 52,když se pokusí zachránit Ichigo. Nakonec jí před smrtí řekne pár vět,pak se jí pokusí dát pusu a umře :((( .Pak ale Ichigo všechny zachrání a Kisshu je pak v lodi na spáteční cestě na jejich planetu strašně šťastnej, dokonce dovolí aby si Pai do něho rýpnul jestli se náhodou nechce vrátit :)

Shirogane-san (Elliot)

21. února 2008 v 15:55
Jméno: Shirogane-san
Jméno anglicky: Elliot
Zbraně: -----
Útoky: -----
Miluje: Ichigo a Lettuce
Ho miluje: Lettuce
Parťáci: Aksaka-san
Shirogane-san je šéf holek a říká jim co mají dělat. společne s Akasakou mají tajnou základnu- mew cukrárnu. Umí se proměňovat v kocourka. S Akasakou kamarádí už od doby co byli děti. Jinak se mu líbí Ichigo a jako kočka jí dal pusu :) PS: NENÍ TO MODRÝ RYTÍŘ !!!!!!!!!!!!!!!

Zakuro (Renee)

21. února 2008 v 15:52
Jméno: Zakuro
Jméno anglicky: Renee
Zbraň: Fialová dýka
Útoky: Fialová dýka
Miluje: Nikoho (ale hodila by se k Paiovi)
Ji miluje: Minto :D
Parťačky: Ichigo,Minto,Pudding,Lettuce
Zakuro je profesionální fotomodelka.Je krásná a chytrá a umí hodně jazyků. První odmítala spolupracovat s holkama ale pak se rozhodla a přidala se k nim. Je idolka Minto. Ta po ní prahla hodně dlouho a když zjistila že je její idolka taky mew mew , málem ji polívali. Zakuro byla předtím hodně nafoukaná a pak se to spravilo. :)

Pudding (Kikki)

21. února 2008 v 15:52
Jméno: Pudding
Jméno anglicky: Kikki
Zbraně: Zlatá tamburína
Útoky: Tamburínská jáma
Miluje: Taruto
Ji miluje: Taruto
Parťačky: Zakuro,Lettuce,Ichigo,Minto
Kikki je z týmu nejmladší a někdy jí štve, že dělá ty podřadný práce stejně jako cyniklon Taruto:).Je hravá,ale někdy i chytrá. Pracuje v mew mew cukrárně. Bydlí ve velkém čínském domě se svými bratrey a sestrou o které se stará.

Minto (Corina)

21. února 2008 v 15:51
Jméno: Minto
Jméno anglicky: Corina
Zbraně: Srdcový šíp
Útoky: Srdcový šíp
Miluje: Kisshu
Ji miluje: Asi nikdo
Parťačky: Zakuro,Pudding,Lettuce,Minto
Minto se do týmu přidala jako druhá.Má moc ráda zvířata a balet.Doma má psa Mickeyho.Je to velký fanoušek Zakuro,ale trochu jí zaskočilo,jak se doopravdy chová. V Mew cukrárně nic nedělá, pouze pije čaj a sekýruje ostatní,hlavně Ichigo :) . Má velký dům kde žije s babičkou a pokaždé když přijde domů, vítá ji zástup služek. Má taky bratra ale poslední dobou ji celkem zanedbával kvůli škole a jí se moc stýskalo, pak ho ale Ichigo donutila neustálým otravováním jít na její představení a tam se udobřili :)

Lettuce (Bridgget)

21. února 2008 v 15:50
Jméno: Lettuce
Jméno anglicky: Bridgget
Zbraně: bojové kastaněty
Útoky: hluboká mořská vlna,přílivová vlna,nadmořská vlna
Miluje: Paie a Elliota
Ji miluje: Pai a Elliot
Parťačky: Zakuro,Pudding,Ichigo,Minto
Bridget je ze všech holek nejchytřejší a je tak trochu šprtka.Pracuje jako ostatní holky v mew mew cukrárně.Má zelené vlasy a nosí je spletené do dvou copů.Má brýle.Vládne moři a po spojení s Blue aqua krystalem má ploutev jako mořská panna.Jinak je rozumná a jednou se zabouchla do kluka Eana,kterýho potkala v knihovně,bohužel už miloval jinou holku.

Ichigo (Zoe)

21. února 2008 v 15:49
Jméno: Ichigo
Jméno anglicky: Zoey
Zbraně: Jahodovvý zvon,Růžový zvon,Jahodové žezlo,Kapky Blue Aqua
Útoky: Jahodový zvon,plnou silou!!! Kapky Blue Aqua , Jahodové žezlo , Růžový zvon
Miluje: Aoyamu
Ji miluje: Aoyama,Kisshu, líbila se Elliotovi
Parťačky: Zakuro,Pudding,Lettuce,Minto
Ichigo je holka která má DNA smíchanou s DNA divoké kočky. Má malého robota Minimew, který jí hlásí dravčíky. Pracuje stejně jako její kamarádky z party v mew mew cukrárně. Je to velitelka party mewmew. Má hnědozrzavé vlasy po proměně růžové, stejně jako celý obleček. Když se něčeho lekne nebo něco podobnýho, narostou jí na chvilku kočičí uši nebo ocas :)) .Pokaždé když dostane pusu,promění se v kočku. Líbí se Kisshu a Ryou Shiroganovi, ale chodí s klukem Masayou Aoyamou.Ze začátku se nemohla pohodnout s Minto ale to se pak spravilo :).

Mew Mew Power recenze

21. února 2008 v 6:29
Zoey Hanson je obyčejná puberťačka zamilovaná do svého kamaráda Marka. Jednoho dne do ní Elliot a jeho kamarád Wesley vpraví DNA divoké kočky a řeknou jí, že byla vybrána na záchranu světa před Cyniklony - mimozemšťany z vesmíru, jejihž planeta byla zničena a tak hledají náhradu a vybrali si právě Zemi. Nebude na to však sama a jako pomocníka dostane malý růžový lítající počítač MiniMew a ještě 4 další holky, které ale sama musí najít. Taky začne pracovat v kočičí kavárně, která je jejich základnou, jako servírka. U Zoey se bude projevovat ryze kočičí chování (vrhne se na rybu...), které jí bude přivádět do malérů. Bude muset najít zbývající 4 holky a bojovat s Cyniklony a jejich Dravčíky - proměněnými zvířaty (později i lidmi). První se z jejích spolubojovnic objeví nafoukaná a pyšná Corina, tichá šprtka Bridgett, rozpustilá a veselá Kikki a nakonec nejstarší Renné. Jako první z Cyniklonů se na scéně objeví Dren a potom se k němu přidají Tarb a Sardon. Jejich šéfem je tajemný Deep Blue. Holky bojují a bojují s čím dál tvrdošíjnějšími protivníky a neminou je ani roztžky mezi sebou.
Kdo je Deep Blue? Jak vznikl projekt na spojení lidské a zvířecí DNA? Kdo ho vymyslel a započal s ním? Začne Zoey chodit s Markem? A co Dren, který je do ní opravdu zabouchlí? Kdo je Modrý rytíř, který vždy Zoey pomůže, když je v pořádném průšvihu? Bude tajemství Kočičího týmu prozrazeno?
Tak abyste to zjistili, musíte se podívat na tohle 52-dílné anime. Je to hodně o přátelství, lásce, objetavosti a podobně. Je to už hodně dlouho co jsem toto anime viděla, takže se v recenzi mohou objevit jisté nepřesnosti. Je spíš pro holky a spíš ty mladší.
Mew Mew Team3
 
 

Reklama