The GazettE

Milujme J-rock n-n

Photobucket - Video and Image Hosting
Naruto Shipuden

Deidara - info

11. listopadu 2008 v 16:30 | Luke-chan

Když už k nám tedy konečně dorazil Shippuuden, nebude od věci blíže si představit asi tu nejzajímavější z nových postav. A nebude to nikdo jiný než uprchlý renegát z Iwagakure a obávaný člen organizace Akatsuki - Deidara. Poprvé se s ním střetáváme ve druhé epizodě, kdy se svým kolegou Sasorim, kterého z úcty tituluje "Mistře", míří ke Skryté Vesnici Písku.
Oba se považují za umělce, avšak jejich úhly pohledu na to, co je "pravým uměním" jsou diametrálně odlišné. Deidara prosazuje názor, že umění je pomíjivým, krátkým, ale intezivním zážitkem. Oproti tomu Sasori věří, že výjimečná umělecká díla by měla přetrvat jako odkaz do budoucna. Jejich postoje tak v podstatě odrážejí jejich náturu (Deidara vytváří hliněné, explodující skulptury a Sasori zas
dlouhotrvající lidské loutky).

Deidara kawai pics

19. září 2008 v 14:47
Tak sem od svý milovaný Gaary-sama zkopčila obrázky mojeho Milovanýho Deidíka :o****** Láska ILH4EON ( tohle neřešte) no tak mocko děkuju gaara-sama si best!!


Akatsuki openingy

7. září 2008 v 13:32
Tak jestli to vidíte poprvý nejste sami já taky každopádně je to super deík je kawai


Akatsuki - Itachi - info

2. září 2008 v 15:05

Itachi Uchiha se narodil 9. června, na začátku série Naruto mu bylo mezi 17-18 lety. Itachi je 175,2 cm vysoký a váží 57,1 kg. Má černé vlasy a oči, když používá Saharingan (dědičná vlastnost Uchiha klanu), tak jsou jeho oči červené. Akademii dokončil jako nejlepší student už v sedmi letech, v osmi letech ovládl Sharingan, v deseti letech se stal Chunninem a ve třinácti byl se stal vůdcem AMBU skupiny ve Skryté Listové vesnici.Nyní je Nukenin(ztracený ninja) a zločinec třídy S. Je členem organizace Akatshi. Itachi je jediná známá žijící osoba, která ovládala Mangekyou Sharingan. Itachi řekl Sasukemu, že když bude schopen získat Mangekyou Sharingan, tak osoby, které to mohou používat, budou celkem tři.
Itachi Uchiha

Překlad a význam jména

Techniky

Akatsuki - info

2. září 2008 v 14:55


Akatsuki je malá desetičlenná organizace silných ninja kriminálníků, kteří se snaží ovládnout svět. Všichni jsou třídy S a všichni jsou, np, dost hledaný :-). Členem aktsuki je i Sasukeho bratr Itachi.
Jejich plán na ovládání světa je docela jednoduchý. Prvním krokem je získat peníze. (tady asi všichni potřebujou jenom peníze). Druhý krok je vyvolat války mezi vesnicemi a z akatsuki udělat nejlevnější žoldáky. Získají tak monopol válek. Konečný třetí krok je ovládnutí světa.
Pein mluvil o plánu také trochu jinak - dá lidem nejmocnější zbraň - mocné kinjutsu čerpající sílu z chycených bijuu (ocasatí démoni) které dokáže smést i Konohu. Lidé by si měli uvědomit jak je válka strašná věc a měli by toho nechat zavládne tak mír, ale je to vlastně mír naprostým zničením.
V současné době Akatsuki chytají démony potřebné pro Kinjutsu, v době Shippuudenu se dali docela do pohybu, už mají chyceného Jednoocasého, Dvou, Tří, myslím že i čtyřocasého a asi ještě dva další. Teď zrovna mají spadeno na Naruta.
!!!SPOILER!!!
Teď jsou pouze 4 členové Akatsuki, mrtví jsou Hidan, Kakuzu, Sasori, Deidara, Itachi a Orochimaru, živí jsou Pein, Konan, Tobi (je zde místo Sasoriho), Kisame (ale nevim jak dlouho, posledně bojoval a boj vůbec neukazujou) a Zetsu.
!!!KONEC SPOILERU!!!
Akatsuki kdysi založil Madara Uchiha (nevim proč, nějak si to nepamatuju) a teď je vede Pein.
Orochimaru byl dříve také členem Akatsuki, ale odešel po tom co bojoval s Itachim aby získal jeho tělo (a přišel o ruku) (doslova).
Význam jména Akatsuki: Aka - červený Tsuki - měsíc
Vybavení Akatsuki:

Každý člen Akatsuki nosí Černý plášť s červenými mraky a vysokým límcem, který částečně kryje jejich tvář. Pod pláštěm nosí tradiční oblečení své vesnice. Jejich čelenka je předráplá aby bylo poznat z jaké jsou vesnice ale také aby se vědělo, že nezdílejí stejné myšlenky jako vesnice. Aby jim nebylo vidět do tváře tak také nosí bambusové klobouky (kasa), které ale mají pouze při cestování. Při boji si je sundavají. Každý člen Akatsuki má také svůj vlastní prsten. Každý z nich ho má na jiném prstu a každý má jiný znak. Na tom prstu na jakém mají prsten také stojí pří zapečeťování. Když se někdo chce dostat do Akatsuki tak musí získat prsten od mrtvého člena.

Akatsuki - Hidan - info

2. září 2008 v 14:51

Hidan je člen Akatsuki z neznámé vesnice. Nejvíc se podobá říční, deštné a mlžné (tvarem čárek). Je v týmu s Kakuzem. Není s ním ale moc rád, věčně se hádají hlavně kvuli tomu že Hidanovi všechno trvá dlouho díky jeho rituálům a Kakuzu zase bojuje jen kvuli peňezům. Také jako jediný nerespektuje vůdce Akatsuki. Je dost sprostý (podle mně i víc než Tayuya)
Hidan uctívá náboženství Jashina - boha smrti. V boji používá kosu se třemi čepelemi. s ní musí zasáhnout soupeře a začne tak rituál, všechno co se stane Hidanovi se stane i soupeři. Hidan může tak klidně i zabít své soupeře (jak se mu povedlo s Asumou), protože sám je, dalo by se říct, nesmrtelný. Může klidně přít o hlavu, být probodnut do srdce a stále žije dál. Také kvuli své nesmrtelnosti je v týmu zrovna s Kakuzem, Kakuzu všechny ostatní společníky zabil v záhvatu vzteku.
Právě teď je Hidan neschopný boje, Shikamaru ho nechal vybouchnout, takže se rozletěl na několik částí, a zasypal ho v hluboké jámě v lese klanu Nara.

Hidan nosí prsten se znamek Tři.

Akatsuki - Kakuzu - info

2. září 2008 v 14:49

Kakuzu je člen Akatsuki ze Skryté Vodopádové. Je v týmu s hidanem, s ním se ale často hádá, protože je pomalý. Kakuzu, jak sám řekl, žije jen pro peníze ( není to pouze výmysl fanartů). Všude jen hledá možnosti jak získat peníze. Také často dostává záchvaty vzteku a snaží se roztrhat všechny v okolí, už tak zabil pár svých společníků. Právě z tohoto důvodu mu byl přidělen Hidan, protže je nesmrtelný.
Sám Kakuzu nemá k nesmrtelnosti moc daleko, má totiž pět srdcí. Jeho tělo je tvořeno z černých nití. dokáže tak oddělovat různé části svého těla a bojovat s nimi na velkou vzdálenost nebo prodnout nepřítele. Dokáže takhle taky sebe rozdělit na několik dalších právě díky pěti srdcím. Své nitě také může používát aby Hidanovi opět připevnil nějakou část těla, použil to taky na Deidarovi ruce.
Kakuzu zemřel v boji proti Týmu 10 (místo Asumy tam byl Kakashi), Narutovi a Sakuře. Kakashi mu zničil dvě srdce, Chouji jedno a Naruto dvě (najednou).
Kakuzu nosim na levém prostředníčku prstem se znakem Sever.

Akatsuki - Sasori - info

2. září 2008 v 14:48

Sasori je členem Akatsuki. Je ze skryté Písečné. Říká se mu Akasuna no Sasori (škorpion z červeného písku) a je to mistr v loutkovém umnění. Často se převlíká za svou loutku Hiruko, sám ale je také loutka, jediná část z lidského těla, která mu zůstala je srdce, to je také jeho jediná zranitelná část. V týmu byl s Deidarou. Oba se považovali za umělce, ale hádali se o tom, co je opravdu umnění. Podle Sasoriho to byly právě loutky, protože vydžely věky. Podle Deidary to byly jeho výbušná zvířátka, jako krátký a intensivní zážitek. Sasori taky nesnášel, když musel na někoho čekat. I když vypadá mladě, je mu ve skutečnosti kolem 40, ale nezestárl od svých dvaceti let, protože se předělal na loutku.

Sasori nejčastěji bojuje jako Hiruko - loutka, ve které je oblečený a k boji používá velký "jazykový" ocas. Tento ocas je otrávený, jed zabíjí asi po třech dnech, kdo je zasažen, během pár minut ztrácí vědomí. Když tato loutka selže, vyvolá si loutku Sandaime Kazekageho, kterého předtím porazil a jutsu Hitokugustu ho promněnil na loutku se všemi jeho vlastnostmi i chakrou. Jako další používá Akahigi - Hyakki no Souen kterým vyvolá 100 loutek, kteří byly také nejdřív lidé, ale všichni byli poražení a promněněni v loutky. Jak už jsem napsala před chvílí, Sasroi je také loutka. Bojuje společně s jeho 100 loutkami. Má velká čepelová křídla a "hadici" v břiše. Všechny jeho části jsou otrávené.
Sasori byl zabit v boji proti Chyio a Sakuře loutkami, které sám před lety stvořil a věnoval Chyio, která byla jeho babičkou.
Nosil prsten se znakem Koule na levém palci.

Akatsuki - Zetsu - info

2. září 2008 v 14:47

Zetsu je členem Akatsuki a je ze skryté travnaté. V týmu je sám, akorát byl dříve s Tobim, když ještě Tobi nebyl Akatsuki. Vypadá to, že Zetsu neni člověk, ale spíš rostlina. Má také doslova rozdvojenou osobnost (možná proto je v týmu sám). Celé jeho tělo je rozděleno na černou a bílou část. Každá jeho část také mluví jinak, nemusí mít vždycky stejný názor. Zetsu většinou v Akatsuki pracuje jako špion, protože dokáže cestovat na velkou vzdálenost rychle dřevem, do kterého se i umí skrýt. Také se jako jediný může pohybovat při pečetícím obřadu, takže většinou hlídá, jestli někdo nejde. Říká se, že Zetsu je kanibal, protože odklízí mrtvé oběti tím že je pozře, ale podle mně neni, protože není napůl lidi napůl rostliny ale lidi :-).
Zetsu zatím nikdy nebojoval, takže jeho jutsu jsou neznámá.
Zetsu nosí svůj prsten na pravém malíčku se znakem Prase.

Akatsuki - Kisame - info

2. září 2008 v 14:46

Věk: 29 let
Narozeniny: 18. března
Typ krve: AB
Výška: 195 cm
Váha: 83.1 kg
Akademie: 10 let
Hoshigaki Kisame je členem Akatsuki a je ze skryté mlžné. Byl také jedním ze Sedmi šermířů z mlžné. Je v týmu s Itachim Uchihou a jako jeden z mála dvojcí v akatsuki spolu vycházejí docela dobře. Kisame je hodně podobný žralokovi,

má modrou kůži a divný oči :-) a žraločí zuby. Díky jeho vzhledu se mu také říka Monstrum ze Skryté Mlžné. Kisame mluví docela slušně, ale rád mrzačí své protivníky ("Itachi, mam u utrhnout ruku nebo nohu?").
Jeho hlavní zbraní je jeho obrovský meč Samehada (v překladu žraločí kůže). Je to velký meč z ostrých šupin, většinou ho má Kisame zabalený v obvazech. Meč také může pohlcovat chakru. Kisame je velmi rychlý a silný, bojuje s různými vodnímy jutsu a nepotřebuje zdroj vody poblíž (bojoval např. na vyprahlé poušti, kde udělal skoro jezero).
Kisame nosí svůj prsten na levém prsteníčku se znakem Jih.
Význam jména: Kisame - démonická žralok, Hoshigaki - zaschlý tomel (?)

Akatsuki - Konan - info

2. září 2008 v 14:45


Konan je jedinou ženou v Akatsuki. Je z deštné vesnice a je v týmu s Peinem. S Peinem je už dost dlouho, je to jedna z mála žijícíh osob z Peinovy minulosti. Kdysi bojovala s Peinem (tehdy byl Pein ještě Nagato) a Yahikem proti deštné. Potkal je tam Jiraiya, Tsunade a Orochimaru. Jirayiya začal děti trénovat, aby se vůbec ubránili. Později se Konan stala společně s Peinem Akatsuki. Má modré vlasy a bílou (asi papírovou) květinu ve vlasech.
Konan bojuje s různými papírovými jutsu, sama se dokáže také na papír promněnit. Sama věří že ona je anděl nebo boží posel, protože se říká, že Pein je bůh, takže si občas dělá papírová křídla.
Nosí prsten se znakem Bílá na pravém prostředníčku.

Akatsuki - Tobi - info

2. září 2008 v 14:42

Tobi je nejnovější člen Akatsuki. Jeho čelenka neni vidět, takže se neví z jaké j vesnice. Nejdřív ho trénoval Zetsu, když byl zabit Sasori, Tobi získal jeho prsten a stal se Akatsuki. Měl doplnit Sasoriho, takže byl v týmu s Deidarou. Toho neustále štve, celkově je Tobi takový přihlouplý (a v japonštině má božskej dabing XD). Nosí zvláštní masku přes obličej, je vidět jenom jeho levé oko. V manze už bylo několikrát vidět, že v tom oku má Sharingan.
Tobi zatím moc nebojoval, teprve v posledních dílech (380+). Používá jakési jutsu, kterým se dokáže přemisťovat, může přemístit klidně i jen část svého těla. Na místě je okamžitě, je dokonce rychlejší než Zetsu (kterému jednou vynadal jak je pomalý).
Tobi nosí prsten po Sasorim - Koule na levém palci.
A teď k tomu, co se nejvíc u Tobiho diskutuje. Řeknu to snadno - Tobi je Madara Uchiha v těle Obity Uchihy. Nesnažte se to nějak vyvrátit, možná ještě neni přímo dokázáno že je v těle Obity, ale vypadá to tak, rozhodně to ale NENI Obito. O tom že je Madara je tady dole důkaz.

Je to obrázek tuším z 397 nebo 398 dílu, žádný fake. A ještě...

Akatsuki - Deidara - info

2. září 2008 v 14:40

První věc: JE TO CHLAP! Takže si to nespleťte
Deidara je člen Akatsuki z Kamené. Byl v týmu se Sasroim, po jeho smrti byl s Tobim. Deidara má v dlani další pusu a to na každé ruce. Sám sebe považuje za velkého umnělce, jeho nejlepší hláška je "Umnění je výbuch!". Díky tomu se taky neustále hádali se Sasorim, který měl zcela opačný názor. Deidara má dlouhé blonďaté vlasy, vždycky má culík a jednu stranu obličeje překrytou vlasy. Pod nimi je na oku něco jako dalekohled.

Deidara používá v boji svou výbušnou hlínu, kterou formuje do různých podob (ptáčci, pavoučci, kobylky, draci...), dokáže jí zvětšovat nebo jí používat jako dopravní prostředek. Většinou začíná pouze s ptáčky a pavoučky, teprve pak přichází z něčím větším. Nejslabší z toho je asi Kibaku Nendo - C2. Deidara udělá tak obrovského draka (malého, ale zvětší ho), který se vznese do vzduchu. Zároveň se jeho část promnění na pozemní miny, které někdo (hlkavně Tobi) zasadí do země. Při boji proti Gaarovi použil Kibaku Nendo - C3 , neboli jeho specialitu (ale to je asi všechno). Udělá něco jako slepice a to hodně zvětší (skoro to zastínilo Písečnou svou šířkou). další je Kibaku Nendo - C4, to nedělá z rukou, ale z vlastní pusy. Vytvoří něco jako svůj klon, který opět zvětší a vybuchne na tisíce malých pavoučků. Jeho nejsilnější jutsu je Kibaku Nendo - Kyuukyoyu Geijutsu. Tohle jutsu používá Deidara pouze když všechno selže, protože ho stojí život. Deidara má jednu pusu i na srdci, do té nacpe všechnu zbývající hlínu a prostě vybuchne. Výbuc je velmi silný, zabil i Mandu a je vidět hodně daleko. Exploze má dosah 10 kilometrů.
Deidara se do akatsuki nedostal moc dobrovolně, přišli si pro něj Sasori, Itachi a Kisame. Deidara měl do Akatsuki vstoupit, pokud ho porazí Itachi. Deidara proti němu používal své výbušné umnění, ale Itachi vše viděl Sharinganem a Deidara nakonec prohrál. Po zbytek svého života se učil bojovat proti Sharinganu, všechno využil v boji proti Sasukemu. Jeho poslední slova před tím než vybouchl byla něco jako."Už nechci nikdy vidět oči, které nevidí mé umnění!". Taky říkal něco jako "Tobi, je mi to líto, ale tebe to taky zabije!" s velkým usměvem.
Deidara nosil prsten se znakem modrá/zelená na pravém ukazováčku.

http://narutuv.blog.cz/

Akatsuki - Pein - info

2. září 2008 v 14:38


Pein je vůdce Akatsuki ze Skryté Deštné. V týmu je s Konan. Má unikátní Doujutsu Rinnegan, které mu umožňuje mít 6 těl. Také může ovládat všechny elementy chakry.
Pein byl kdysi sirotkem z Deštné jménem Nagato. Bojoval (nevim jak by se to mělo jinak napsat, tohle je trochu přehnaný) spolu s Konan a Yahikem proti Deštné. Jednou je objevil Jiraiya, který se jich ujal a rozhodl se je naučit nějaká jutsu. Nagato měl v té době vždy oči zakryté vlasy, takže jeho Rinnegan nebyl vidět. Často také brečel, protže chtěl ochránit své přátele za každou cenu, ale nemohl, protože byl slabý. Jiraiya mu tedy řekl, že musí zmoudřet. Brzy na to, když Nagato šel s Yahikem a Konan někam (asi pro jídlo), přepadli je ninjové z Kamenné vesnice. Konan utekla a běžela za Jiraiyou. Když se dostali zpět, ninjové už byli mrtví a nad nimi stál Nagato (obrázek nahoře). Jiraiya tak zjistil, že Nagato má Rinnegan Trénovali spolu ještě několik dalších let a skupince se podařilo porazit Jiraiyův stínový klon. Jiraiya si řekl, že už jsou dost silní a odešel. Neví se co se stalo do té doby než začal Naruto, ale Yahiko byl zabit a Nagato se stal Peinem a vůdcem Akatsuki. Získal také všechna svá současná těla. Co udělal se svým původním se neví.


Jako Pein se Nagato úplně zmněnil. Nikdy nedával najevo lítost a nikdy neprohrál. Lidé kolem začali věřit, že Pein je bůh. Spolu s Konan se stali Akatsuki, aby zachránili svět. Jak, je vysvětleno v info o Akatsuki. Pein Akatsuki hodně pomáhá tím že dokáže vyvolat sochu boha smrti do které se ukládají démoni (zajímalo by mně jak je chatli před tím). Dokáže také udělat astrální projekci, díky které nemusí všichni chodit na jedno místo, stačí je projekce. Hodně pomáhá také technika zvaná Shouten, tím může někdo dát svojí chakru (stačí část) do jiného těla, nad kterým získá kontrolu. Poslední dobou se začali dávat Akatsuki do pohybu, hlavně po tom, co byl přijat Tobi. Pein se později vydal pro Naruta, ale střetl se s Jiraiyou. Jiraiya padl (nebudu vám tu vysvětlovat souboj), ale zjistil Peinovo tajemství a odeslal ho do Konohy.
Pein má všechna svá těla v tajné místnosti v nejvyšší věži Deštné (které také vládne, zbyli v ní jen rebelové, protže zbytek vesnice Pein vyvraždil, ale ani ti neví, jestli Pein skutečně existuje). Řekla bych, že kdyby se tam někdo vloupal a všechna by zabodl a Pein by byl jinde, bylo by asi po něm.
Peinova těla:
1. tělo - Yahikovo tělo
Tohle tělo pein používá nejčastěji. Je to dospělý Yahiko, jeho nejlepší přítel. Neví se, proč si ho Pein vzal. Používá ho při vyvolávání sochy, může také díky němu detekovat chakru pomocí vody (což se mu v Deštné opravdu hodí, protože tam pořád prší).


2. tělo - tělo ninjy z Fuuma klanu
Toto tělo patřilo kdysi ninjovi z Fuuma klanu, který jednou napadnul Jiraiyu. Jiraiya mu uděla silný vrip přes čelo, takže tam má teď jizvu. Toto tělo použil Pein zezačátku proti Jiraiyovi. Má největší zásobu summonů. Všichni summoni mají také Rinnegan.


3. tělo - tělo ninjy z Vodopádové
Toto byl kdysi vodopádový ninja. Tělo specializuje na útoky zblízka, je velmi dobré v Taijutsu. toto tělo Jiraiya oslepil.


4. tělo
Toto tělo vypadá že dokáže oživovat mrtvé. Oživilo tak tři těla, která Jiraiya předtím zabil.


5. tělo
Tohle tělo mohlo vystřelovat části těla. Na Konoze píšou, že to byl loutkař, ale já jsem četla, že byl celý jako střela.


6. tělo - tělo ninjy z Travnaté
Toto tělo patřilo kdysi ninjovi z Travnaté vesnice. Má schpnost absorvovat chakru a útoky založené na elementech.

7. tělo - kunoichi
Toto tělo získal Pein po tom, co Jiraiya zabil jeho 2. tělo. Je to jediné ženské tělo a zatím jsou jeho vlastnosti neznámé, neví se ani kdo to je.
Obrázek nemám
Peinovo nové tělo neni Konan! Obrázek pod timhle je vystřižená číst ze sedmé strany 409 kapitoly. Konan mluví k Peinovy (to by jeho tělo asi nedělalo) a má normální oči. Navíc na obrázku nad tim jsou vedle sebe (Peinovo nové tělo a Konan)

http://narutuv.blog.cz/

Peinova těla - manga

25. srpna 2008 v 11:00

Shippuuden (menší) recenze

22. července 2008 v 18:21

Naruto Shippuuden movie 2

28. května 2008 v 14:52

Možná že už to víte ae má vijít Naruto Shippuuden Movie 2. Hurááá už tenhle rok
Sasuke X Naruto

super díl Naruta Shippuuden

28. května 2008 v 14:41


Naruto Shippuuden Episody 1-46

25. března 2008 v 20:17

Tady sem dala ted Naruto Shippuuden.Jen pro ty co nevi co to je je to pokračování dílu Naruta a je to moc hezký XD
 
 

Reklama